• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Penolong Naib Presiden Analisa Pasaran


  • Jahliah Binti Mahat

    Jahliah Binti Mahat

    Email: jahliah@bankrakyat.com.my

    Penolong Naib Presiden
    Ext: 8830

Unit Analisis Data


  • Mohd Suhaili Bin Ayob

    Mohd Suhaili Bin Ayob

    Email: suhaili@bankrakyat.com.my

    Eksekutif Unit Data Analisis
    Ext: 8593
  • Mohammad Nabil Bin Mashadi

    Mohammad Nabil Bin Mashadi

    Email: mohammad.nabil@bankrakyat.com.my

    Eksekutif Unit Data Analisis
    Ext: 8329

Unit Analisis Portfolio


  • Azimah Binti Ibrahim

    Azimah Binti Ibrahim

    Email: azimah@bankrakyat.com.my

    Penolong Pengurus
    Ext: 8226

  • Norlita Hanim Binti Md Taha

    Norlita Hanim Binti Md Taha

    Email: norlita.hanim@bankrakyat.com.my

    Eksekutif Unit Analisis Portfolio
    Ext: 8921

Unit Penyelidikan Pasaran


  • Ika Sharmin Binti Mustafa Kamal

    Ika Sharmin Binti Mustafa Kamal

    Email: ika.sharmin@bankrakyat.com.my

    Eksekutif Unit Penyelidikan Pasaran
    Ext: 8673
  • Mohamad Irwan Bin Abdul Wahab

    Mohamad Irwan Bin Abdul Wahab

    Email: mohamad.irwan@bankrakyat.com.my

    Eksekutif Unit Penyelidikan Pasaran
    Ext: 8437

  • Nor Hamimi Binti Hamid

    Nor Hamimi Binti Hamid

    Email: norhamimi@bankrakyat.com.my

    Kerani Pentadbiran
    Ext: 8941

Click here - fbetting view betfair bonus